0Порівняння товарів
№1 в Україні! Київ, вул. Лариси Руденко, 9-А, Пн-пт: 10:00-19:00, Сб-Нд: 10:00-18:00
0
Мій кошик

Гірський двухпідвісний велосипед

Двухпідвісні гірські велосипеди ARDIS. Тепер офіційний представник ARDIS на лівому березі Києва з доставкою по всій Україні.

Якщо Ви вже ознайомилися з видами велосипедів і Ваш вибір припав на двухпідвісний гірський велосипед, тоді Ви сміливо можете купити тут, або відвідати наш роздрібний магазин ARDIS-BIKE і особисто вибрати собі новий гірський велосипед.
Наш магазин є не тільки офіційним представником велосипедів Ардіс, але і таких торгових марок як Crossride, Totem і Corrado.


Як вибрати розмір велосипеда?
Як правильно підготувати велосипед до зими?
А також багато цікавого Ви зможете дізнатися в нашому блозі.

 

Вибір велосипеда часто впирається в два варіанти: двухпідвісний або хардтейл. Причому кожна модель має свої плюси. Розібратися в цих перевагах Вам допоможуть наші консультанти. Вам достатньо зв'язатися з ними через наш сайт, щоб отримати вичерпні відповіді на всі свої питання. Вони допоможуть Вам вибрати і купити велосипед Ардіс - двухпідвіс або хардтейл, з яким Ваше катання буде максимально комфортним і приємним.

Як вибрати і купити двухпідвісний велосипед Аrdis в Україні

Вважається, що саме двухпідвіс Ардіс володіє великим числом переваг над хардтейлом, навіть якщо купувати їх за одну і ту ж ціну. Його досконалість виражається наступними характеристиками:

  • більш високий рівень комфортності
  • вищий ступінь стійкості при високих швидкостях, як і при низьких
  • велосипед двухпідвіс atb Ардіс вимагає менше сил для управління
  • значніший дизайн

Правда, є у цієї модифікації і свої недоліки. Так, з-за конструктивної складності його важче ремонтувати. Також він набагато важче за вагою, а за класом обладнання - нижче. Частина зусиль, витрачених при крученні педалей, йде на підвіску.

У той же час хардтейл легше аналогічного двухпідвіса. У ньому відсутня задній амортизатор, набагато більшу кількість елементів статичних. Він оснащений більш простий по геометрії рамою, а також має більш просту технічну частину.

Чи варто купити двухпідвісний atb велосипед: ціна і призначення

Згідно з практикою, велосипеди Ардіс типу МТВ найбільше підходять в даному випадку. Виходячи з призначення, ці велосипеди бувають різними за зовнішнім оформленням і ваговими параметрами. Для нього маса відіграє ключову роль, не кажучи вже про її надійності. Що стосується ціни, то ви можете вибрати будь-яку цю модифікацію зовсім недорого, якщо велосипед був у вжитку. Якість марки Ардіс дозволяє використовувати ці велосипеди багато років.

Двопідвіс по праву вважається самим прогресивним і крутим видом гірського велосипеда. Він має амортизовану підвіску на двох колесах і тому так називаються. Іноді їх ще називають повнопідвісом, а на жаргоні просто підвісами. Найбільше вони підходять для катання в стилі крос-кантрі, але використовується і для олл-маунтін або трейл, що стали дуже популярними в Європі.

Де купити двухпідвісні велосипеди Аrdis в Києві

Потреба цих видів байків пояснюється можливістю захоплюючого змішання подорожей найцікавішими місцями в поєднанні з божевільним адреналіном в крові. Причому для цього зовсім не обов'язково володіти силою і витривалістю спортсмена, адже це не крос-кантрі, в якому без цих даних не обійтися. переважно катання проходить по спусках технічним і по звивистих стежках, їзда по яким може мати будь-яку швидкість.

У Двухпідвіс для трейл гармонійно поєднується суперечливість понять керованості, міцності, комфортності на великому бездоріжжі при легкій вазі. Щоб досягти цього, для них використовуються виключно сучасні технологічні матеріали, а також інноваційні підходи у виробництві. Так, рама може бути алюмінієвою, з використанням гідроформінгу і баттінга. Це сучасні технології виготовлення, які надають рамі одночасно міцності, легкості і елегантного стилю.

Для більш топових моделей використовують карбон, прийшов в велоіндустрії з космічних технологій. Він відрізняється неймовірною легкістю і міцністю, а являє собою вуглеволокно, залите спеціальними смолами-наповнювачами. Система гальм в даній моделі тільки дискова і гідравлічна, на зразок автомобіля. Підвіски мають конструкцію з ходом від 120 до 160 міліметрів, набагато більш складну, ніж в мотоциклах. Вони з одного боку, реагують на будь-яку нерівність, а з іншого - не допускають розгойдування від рухів велосипедиста.

Придбати двухпідвісний велосипед Ардіс Ви можете в нашому інтернет-магазині. Ви можете розраховувати на професійну консультацію від наших спеціалістів. А якість наших байків Вам обов'язково припаде до душі. І в дорозі вони Вас не підведуть ніколи.

 

При підборі Велобайк за кількістю амортизаторів багато справедливо вважають за краще обійти стороною однопідвісні хардтейли і моделі без амортизаторів - ригіди. Адже куди цікавіше купити двухпідвісний велосипед. Ардіс пропонує великий асортимент таких байків, гарантуючи їх найвищу якість при доступних розцінках.

Чому варто купити двухпідвісний велосипед Ардіс в Києві


Двухпідвісний велосипед розроблений для катання в екстремальних умовах. Така модель дозволяє утримати зчеплення і переднього, і заднього колеса завдяки наявності додаткового амортизатора. Це відбивається на вартості веломашин. Тому їх зараховують до найбільш високоякісним і «крутим» байкам. Хоча Ардіс розробляє і більш бюджетні моделі.

Переваги гірських двухпідвісних велосипедів Ардіс


Наявність заднього амортизатора дозволяє компенсувати нерівності і збільшити комфорт велосипедиста. Завдяки додаванню цього елемента, конструкція машини серйозно ускладнюється. Її вага збільшується, оскільки використовується більше металевих елементів. Цей момент теж відбивається на ціні виробів. У каталозі нашого інтернет-магазину можна вибрати і купити двухпідвісний велосипед Ардіс, який вам припаде до душі найбільше. Якщо порівнювати з хардейламі, то вони мають масу переваг. Зокрема, вони відрізняються:

  • повністю переробленої рамою
  • часто змінюваної конструкцією системи
  • незавантажених деталями типу багажника
  • відсутністю заспокоєння ланцюга і інших дрібниць.


Розробка і модернізація двухпідвісних велосипедів


Сучасні двухпідвісні велосипеди мають багату передісторію. Починалася їх розробка понад тридцять років тому - одночасно зі створенням перших гірських моделей мотоциклів. Нинішні велосипеди мають не дуже багато спільного зі своїми попередниками. Але об'єднує їх наявність двох підвісок - на передньому і задньому колесі. Щоб велосипед був максимально комфортним, а його дизайн - привабливим, виробники розробили софт-тейли. Це байки з незначним ходом задньої підвіски і її спрощеною конструкцією. А найпоширенішими вважаються двухпідвісні марки Даунхилл - DH, Крос-кантрі - XC, а також Фрірайд - FR.

Консольні моделі


Фактично найпершими з'явилися консольні двухпідвісні велосипеди. Вони відрізнялися гранично простою конструкцією і невисокою ціною. Ці байки не так надійні, як більш пізні варіанти. У них також не такий великий хід і рівень свободи нижче. В основі їх конструкції знаходиться маятникова система, прикріплена до основи рами на рівні єдиної осі і поєднана з амортизатором. Дана конструкція відрізняється одноманітністю і частковою обмеженістю в патентах. Логічним продовженням її розвитку стала розробка багатоважільної системи.

 

Багатоважільні системи


Сьогодні ця система в двухпідвісних велосипедах використовується найчастіше, оскільки є найбільш придатною для масового споживача. Вона не є стабільною, оскільки у кожного виробника використовуються унікальні елементи конструкції і дизайну. У таких велосипедах колесо приєднується до рами набором важелів і шарнірів. Найбільш стандартними вважаються комбінації з чотирьох комплектів. Система досить складна, важка по вазі і дорога.

конструкція трикутник
Це одна з найстаріших і дорогих конструкцій двухпідвісних велосипедів. Її трансмісія складається з заднього маятника, утворюючи підресорену трикутну конструкцію. Ключова відмінність такої конструкції полягає в меншому навантаженні на зірочки і ланцюг. Компенсацію забезпечують більш високі вимоги до амортизатора, його надійності і довговічності. Для такої системи важливо постійне серйозне обслуговування.

Недорогі двухпідвісники


Для масового споживача випускаються і порівняно дешеві моделі. Економія в них забезпечується за рахунок застосування сталевої рами замість алюмінієвого аналога, що призводить до більш високого вазі при більш низьких цінах. У нас будь-який бажаючий може купити двухпідвісні велосипеди Ардіс з доставкою по всій Україні. Це будуть однозначно високоякісні, функціональні моделі, які сподобаються покупцям з будь-яким достатком.

Сортування:
Вгору