Велосипед - це не тільки спосіб пересування, а й спосіб самовдосконалення, саме з тому велогонці бути!

Всі говорять про те, що сезон велосипеда ось-ось почнеться. Але насправді для багатьох він вже мчить на всю, і це я навіть не кажу про тих, для кого сезон і не закінчувався.
Так що, прокидаємося після зимової сплячки, приводимо свої велосипеди до ладу, хто не в змозі зробити це сам веземо їх до Нас.
Одягаємося тепло, адже погода буває оманливою)
І вперед за новими особистими рекордами!

А тепер ще про приємне. Про майбутній захід, який буде присвячено велокультурі, здоровому способу життя і просто улюбленому виду транспорту -Велосипед.

Поки ми не можемо сказати ні дату, ну точний формат даного заходу, але Наш магазин веде переговори з компаніями виробників велосипедів, велозапчастин і просто з іншими веломагазинами і майстернями про те, що б в середині або наприкінці літа організувати невеликий захід присвячений нашому улюбленому виду транспорту і настільки цікавому виду спорту.
Основна мета організації такого заходу буде звичайно ж підняття велосипедної культури на новий рівень, а також пропагування здорового способу життя - адже це те, що дійсно дає стимул рухатися далі і бачити зростання над собою, як особистість.
В основі даного івенту відбудеться аматорська велогонка, де кожен бажаючий зможе проявити себе і випробувати свої можливості.
Безумовно, ми так само думаємо про те, що б ніхто не залишився ображений і Ваші сили і старання були винагороджені, тому кожен переможець отримає свій приз.
Найголовніше на чому побудована ця ідея - це проведення відмінного заходу, під час котрого кожен отримає тільки позитивні емоції і знайде нових друзів.
 
Так що, слідкуйте на нашими новинами і незабаром ми надамо більш детальну інформацію про місце і формат вело івенту, а поки, що готуємося до велосезону, набираємо форму, не забуваємо про свій велосипед. Якщо у Вас ще його немає і ви хочете купити велосипед - Ви можете це зробити на нашому сайті Ardis-Bike.com.ua або ж в Києві в нашому магазині ARDIS-BIKE за адресою вул. Лариси Руденко 9а (карта проїзду) і придбати новий велосипед за низькими цінами з гарантією від виробника, адже ми є офіційними представниками велосипедів ARDIS і Corrado, а так само Totom і Crossride.

Ardis-BIke