Якщо Ви потрапили сюди, значить Ви в дійсно задумалися про покупку дитячого велосипеда.

І саме ця сторінка допоможе вам правильно і з розумом обрати велосипед для малюка.
Думаю мало хто буде заперечувати той факт, що діти ростуть дуже швидко і тут дуже важливо правильно підібрати велосипед.
 

 При виборі дитячого велосипеда головне враховувати пару факторів:

 

♦ Вибираємо дитячий велосипед відповідно до зросту дитини. Звісно купувати велосипед на пів року, що б потім купувати новий, ніхто не хоче, але занадто великий велосипед "на виріст" теж не варто брати. Дитина може не впоратися з габаритами великого велосипеда і просто може травмуватися, а це вже зовсім не той результат, який Ви очікували.

♦ Додаткові колеса це корисний аксесуар для тих дітей, яким ще тільки доведеться навчитися їзді на велосипеді, або ще варто потренуватися. Якщо дитина катається добре, то додаткові колеса можна просто зняти. а на їх місце встановити підніжку. Також є варіант покупки велосипеда вже зі швидкостями, але якщо дитина катається ще не досить впевнено, то з таким типом велосипеда краще почекати.

♦ Регулювання керма і сидіння по висоті. Більшість дитячих велосипедів має регулювання керма і сидіння, але все ж при купівлі дитячого велосипеда на це варто звернути увагу. Завдяки цим налаштуванням дитина буде відчувати себе на велосипеді зручно, а сам велосипед прослужить Вам не один рік.

♦ Ну і звичайно ж розмір коліс. Цей параметр безпосередньо залежить від росту дитини. Ознайомтесь з таблицею представленої нижче, для правильного вибору велосипеда.

 

Вік дитини, років Зріст, см Діаметр коліс, дюймів
1 - 3 від 75 до 95 12"   (Обрати тут)
3 - 4 від 85 до 100 16"   (Обрати тут)
4 - 6 від 100 до 120 18"   (Обрати тут)
5 - 8 від 115 до 135 20"   (Обрати тут)
8 - 13 від 130 до 155 24"   (Обрати тут)
ardis-bike.com.ua