Ми допоможемо Вам правильно вибрати велосипед для підлітка

Підлітковий велосипед - можна сміливо сказати, що це маленька копія дорослої велосипеда.

Як правило велосипед має колеса 24 "дюйма і є сполучною ланкою між дитячими велосипедами з колесами 20" дюймів і дорослими байками з колесами 26 "дюймів і більше.

Геометрія рам таких велосипедів, як правило низька - висотою всього від 11 "до 16" дюймів, так Вашій дитині буде значно простіше навчиться їздити на велосипеді, а відповідно і інтерес до велосипедів у нього буде лише зростати.

І так на що ж варто звернути увагу при виборі підліткового велосипеда для Вашої дитини.

 

Перше і найважливіше, це навик катання і зріст Вашого малюка

Переконайтеся що зріст вашого малюка вже дозволяє йому сісти на такий велосипед. Мінімальний ріст для підліткових велосипедів повинен бути не менше ніж 125 см.

При цьому бажано що б дитина вже володіла базовими навичками катання на велосипеді. Якщо ж малюк не катався до цього на велосипеді - це не проблема, вчитись ніколи не пізно.

 

Тепер розмір рами велосипеда. Використовуючи нижченаведені дані визначте який розмір велосипедної рами підійде для дитини найкраще.

Пам'ятайте! Розмір рами впливає не тільки на висоту а й прямо пропорційно на довжину байка, а значить байк більшого розміру може стати причиною того, що Вашому юному велосипедисту буде складно дотягнуться до керма, а на поворотах дитина і зовсім може втрачати руками кермо.

 

Розмір рами підліткового велосипеда

Розмір рами. дюйми Зріст дитини Умовне позначення Каталог
11" 125-135 XS (XSmall) Вибрати
13" 130-145 XS (XSmall) Вибрати
15" 140-155 S (Small) Вибрати
16" 150-165 S (Small)

Вибрати

Тепер коли всі найважливіші етапи пройдено, залишилося тільки справа техніки.

 

Вибрати разом з Вашим маленьким велосипедом його новий велосипед.

Звертайте увагу на дизайн і функціонал велосипеда, але при цьому не забувайте про практичність і необхідність тих чи інших аксесуарів. Нагадаємо також, що в нашому магазині можна придбати разом з велосипедом і додаткові до нього аксесуари, такі як крила, підніжки. кріплення для води, ліхтарики і безліч інших корисних аксесуарів.

 

Ну а якщо у Вас залишилися якісь питання, і Вам потрібна допомога у виборі підліткового велосипеда.

Ласкаво просимо до нас в магазин за адресою: Київ, вул. Лариси Руденко 9-А, а так само ви можете отримати консультацію за телефонами, які вказані на нашому сайті.

Приємних Вам покупок.